Test ve Ölçüm

BIT ERROR TEST CİHAZLARI (BERT)/OSCILLOSCOPE

Anritsu; sinyal gücünü, veri akışını sürekli biçimde doğrulamak için doğru, güvenilir ve kullanımı kolay test cihazları sağlar.

Mobil kablosuz haberleşme

Anritsu’nun mobil ve kablosuz iletişim testi çözümleri; 3GPP, 3GPP2 ve IEEE standartlarının tamamını karşılayan mevcut ve yeni nesil mobil / kablosuz teknolojilerin geliştirilmesini, üretilmesini, kurulumunu ve bakımını sağlar.

RF MİKRODALGA ÖLÇÜM CİHAZLARI

Anritsu; güç analizörleri ve termal sensörler, diyot sensörleri ve darbe sensörleri içeren güç ölçüm cihazları gibi çeşitli çözümler sunar. Bu çözümler, CW, modüle edilmiş ve darbeli sinyallerde 110 GHz’e kadar RF gücünün hızlı ve doğru ölçümünü sağlar.

SİNYAL JENERATÖRLERİ

Anritsu çözümleri; telekomünikasyon, mikrodalga, mobil uydu iletişimi veya savunma endüstrileri için idealdir. Kullanımı kolay arabirimlerle birlikte yüksek performanslı özellikler, sınıfının en iyisi performanslı, hızlı ve doğru ölçümleri garanti eder.

SİNYAL / SPEKTRUM ANALİZÖRLERİ

Anritsu, 5 kHz’den 170 GHz’e kadar kapsama alanı sağlayan, harici mixer çözümüyle isteğe bağlı kapsama alanı ile 325 GHz’e kadar geniş bir yelpazede endüstri lideri sinyal / spektrum analizörleri sunar – düşük bir fiyata üstün performans ve doğruluk sağlar.

VEKTÖR NETWORK ANALİZÖRLERİ

Anritsu VNA’lar, RF ve mikrodalga frekansları için 50 kHz ile 145 GHz arasında lider çözümler ve 1.1 THz’e kadar bantlı çözümler sunar. Patentli NLTL teknolojisi ile yüksek performanslı ölçümleri karakterize etmek ve yapmak için idealdir.