OTA TEST TEKNOLOJİSİ Yeniden Tanımlandı

RTS65 yankılanma odası, OTA ölçümleri için harcadığınız zamanı optimize etmek üzere tasarlanmıştır. Geliştirme odağımız, laboratuvarınızdaki üretkenliği artırmak olmuştur. Odak noktanızın test ekipmanı değil sonuçlar olmasını istiyoruz. Her mühendise hak ettiği kullanıcı deneyimini sunacak entegre bir sistem olan bir RTS kabinleri nesli geliştirdik. RTS65’e yapılan en son ekleme, 16 adede kadar 12 GHz altı ölçüm portu ve 28 ve 39 GHz (FR2) mmWave bantlarında direktif ve izotropik ölçümler dahil olmak üzere 5G ölçümlerini destekleyen yenilikçi çözümler içerir.

OTA ÖLÇÜM PLATFORMU

RTS65, güçlü ölçüm ve analiz yazılım platformu ile birlikte gelir: Bluetest Flow.

Bu entegre test ortamı, karmaşık kablosuz çözümleri test etmek için yeni işlevsellik seviyeleri sunar. Aynı zamanda, zaten kanıtlanmış ölçüm yöntemlerini ve algoritmalarını yeniden kullanarak önceki yazılımımıza yıllarca süren araştırma ve geliştirme uzmanlığı üzerine inşa edilmiştir.

RBS TEST PAKETİ İLE
BAZ İSTASYONU TESTİ

Bluetest RBS Test Paketi, kapsamlı ürün yelpazemizdir. Radyo Baz İstasyonlarının ve ilgili RF ürünlerinin testini her zamankinden daha hızlı, daha ucuz ve daha verimli hale getirmek için National Instruments’ın en yeni nesil PXI RF enstrümantasyonunu kullanmak üzere tasarlanmıştır. 

AKSESUARLAR - HER ŞEYİ BİR ARAYA GETİRMEK

Emici kitlerden kablolara, cihaz tutuculardan akıllı anahtarlama çözümlerine kadar, dünyanın dört bir yanındaki mühendislerle gerçek ölçüm sorunlarını çözme deneyimimiz, odanızı her zaman test etmeye hazır tutmak için sahip olunması gereken öğelerden oluşan bir koleksiyonla sonuçlandı.