İDA TEST ELEKTRONİK

Sizi dünya markası ürünlerle buluşturuyor.
Test ve Ölçüm Teknolojileri Sektöründe 20 Yıllık bir bilgi birikimi ve tecrübe ile sizlerleyiz.

AnrıtsU

Anritsu, hem saha hem de laboratuvar ortamları için RF ve Mikrodalga Test ve Ölçüm cihazları için endüstri standardıdır ve 110 GHz ve ötesine kadar tüm frekanslarda enstrümanlar ile çalışır. Elde taşınır, portatif Site Master Kablo ve Anten Analiz Cihazımız tüm spektrum analiz ölçümleriniz için.

BONN ELEKTRONIK

BONN Elektronik, RF güç amplifikatörleri ve RF güç amplifikatör sistemleri ile kişiye özel çözümler tasarlar ve üretir. 40 yıldan fazla bir süredir; güç, bireysel çözümler ve cihazlarımızın kalitesi, uzmanlara ve dünya çapındaki kullanıcılara ilham vermektedir. Spesifikasyonlarına göre Güç Amplifikatörleri ve Sistemleri üretiyoruz.

gLOBAL EMC

Faraday kafes ekranlama ve yankısız odaların üretimi ve montajında uzmanlaşmıştır. Müşterilerimizin üretim taleplerini karşılayan, hassas mühendislik ve detaylara olağanüstü dikkat ile ısmarlama anahtar teslim çözümler sunuyoruz. Her zaman yaptığımız işlerde; zamanında, bütçe dahilinde istenen özellikleri karşılamak ve çözüm geliştirmek için müşterilerin gereksinimlerini ön planda tutarız.

HILO TEST

HILO-Test GmbH 1978’de kurulmuştur ve hemen ertesi yıl, ilk pals üreteci geliştirildi ve satıldı. Çok geniş bir ürün yelpazesine sahip, en büyük ve en eski Alman EMC cihaz üreticisiyiz.

MATURO

Maturo, EMC, otomotiv, radyo ve radar ölçümleri için küresel bir elektromekanik konumlandırma sistemleri üreticisidir.

Audivo GmbH

EMC odaları içerisinde kullanılmak üzere geliştirilmiş RF Korumalı (shielded) EMC kameraları, ses üniteleri ve kontrol mekanizmaları üretiminde uzmandır.

PONTIS EMC’nin kökleri, Erich Böhm’un HD (Heinrich Deisel) GmbH için anten direkleri ve döner tablalar için ilk kontrolörü geliştirdiği 1989’a kadar uzanıyor.1994 yılında PONTIS Messtechnik kuruldu ve hemen ardından ilk korumalı (shielded) kameralar geliştirildi.O zamandan beri 2.300’den fazla kamera, 500 ses ünitesi ve 1.100 kontrol cihazı tüm dünyadaki EMC test tesislerine teslim edildi.2006 yılında Pontis Media ve PONTIS-Messtechnik’in işleri yeni AUDIVO GmbH şirketi adı altında birleştirildi. Köklü PONTIS-EMC markası korunmuştur.

PREEN

LİDER TEST VE ÖLÇÜ GÜÇ KAYNAĞI SAĞLAYICISI

1989 yılında kurulan Preen (AC Power Corp.), güç kaynağı  sisteminde liderdir ve Power Conversion’ın çekirdek teknolojisine dayanan ürünler geliştirmektedir. AC Güç Kaynakları, DC Güç Kaynakları, Savunma Endüstrisi için Güç Kaynakları, Yenilenebilir Enerji Simülatörleri, Hat Şartlandırıcılar ve UPS dahil olmak üzere en geniş güç kaynağı ürün gruplarından birine sahiptir.

SCHWARZBECK

EMC ölçümleri için tüm ihtiyaç ve gereksinimleriniz!

ZES ZIMMER

ZES ZIMMER Electronic Systems GmbH, dünya çapında yalnızca yüksek hassasiyetli güç analizine adanmış tek yüksek teknoloji şirketidir. Otuz yılı aşkın bir süredir güç analizörleri, ZES ZIMMER’in Oberursel (Frankfurt) / Almanya’daki şirket merkezinde, dünya genelindeki müşterileri için tasarlandı, geliştirildi, üretildi ve satılmaktadır.

LMG Test Suite, EMC uygunluk testleri yapmak için LMG Güç Analizörleri ile birlikte kullanılan ZES ZIMMER tarafından geliştirilmiş bir yazılımdır.